překlady

Hlavní náplní naší práce jsou překladatelské služby, ve kterých se specializujeme na jazyky:

angličtinaněmčina, nizozemština, polštinaslovenštinafrancouzštinaitalštinašpanělština, řečtina, ruština, ukrajinština, portugalština, brazilská portugalština, chorvatština, srbština, černohorština, bulharština, maďarština, rumunština.

Ověřte si vysokou kvalitu našeho zpracování. Nabízíme vám vyhotovení zkušebního překladu zcela zdarma. 

OBECNÉ překlady  

Obecnými překlady rozumíme texty, které jsou pro vaši interní potřebu a kdy není nutná hlubší znalost daného oboru, případně terminologie. K této skupině lze zařadit obchodní korespondenci, komunikaci, obecná témata z oblasti módy, bydlení, přírody, texty z oblasti lifestyle a životního stylu a mnoho
dalších.

ODBORNÉ překlady

Odborné překlady pro nás zpracovávají překladatelé, kteří se na danou problematiku specializují. Všichni naši překladatelé prošli pečlivým výběrovým řízením, aby byla zachována špičková kvalita výsledného překladu. Terminologie je klíčová. Pokud tedy ve své firmě máte zavedenou terminologii a poskytnete nám ji, rádi texty uzpůsobíme konkrétním požadavkům. Pokusíme se vám alespoň přiblížit nejčastěji překládané obory: doprava a logistika, polygrafie, IT, právo a legislativa, marketing a reklama, zdravotnictví, farmacie a medicína, obchod a prodej, potravinářství, průmysl, stavebnictví, strojírenství a obráběcí stroje, výběrová řízení a zadávací dokumentace, zemědělství a ekologie, titulky.

EXPRESNÍ překlady  

Ne vše je možné naplánovat s předstihem. Uvědomujeme si to, a proto se na nás můžete obrátit kdykoliv i během víkendů a svátků. Každý váš požadavek bude z naší strany vyřízen v nejkratším možném čase.  

SOUDNĚ OVĚŘENÉ překlady

Zajištění soudně ověřených překladů je pro nás samozřejmostí. Mezi nejčastěji soudně překládané dokumenty patří diplomy, notářské zápisy, výpisy z obchodních rejstříků, rejstříku trestů, plné moci, stanovy a jiné úřady vyžadované doklady. Pokud váháte, kdy je nutné mít soudně ověřený překlad a kdy nikoliv, kontaktujte nás, rádi vám poradíme. 

       

Chci vypracovat cenovou nabídku

1 + 14 =

Kontakt

Jablunkovská 2014/40a, 737 01, Český Těšín
+420 774 290 509
info@vasprekladatel.cz