Jazyky

Mezi nejčastěji překládané jazyky u nás patří:

angličtinaněmčina, nizozemština, polštinaslovenštinafrancouzštinaitalštinašpanělština, řečtina, ruština, ukrajinština, portugalština, brazilská portugalština, chorvatština, srbština, černohorština, bulharština, maďarština, rumunština.

ANGLIČTINA

Jaký je třetí nejrozšířenější jazyk na světě? Ano, je to angličtina! Překládáme z angličtiny do češtiny, i z češtiny do angličtiny. V kombinaci čeština angličtina zajišťujeme také korektury, jež zpracovávají angličtí rodilí mluvčí. Soudně ověřené překlady z nebo do angličtiny jsou samozřejmostí. Angličtina nás jednoduše baví!

NĚMČINA

I čeština se promítla do němčiny. Víte, že některá německá nářečí v oblastech blízko Čech, obsahují slova jako die Mauke (mouka) nebo die Povidl (povidla)? Překládáme pro vás z češtiny do němčiny i naopak z němčiny do češtiny. Potřebujete jen korekturu němčiny? Tuto službu nabízíme také a nejen to. Chystáte-li se na schůzku se zahraničním klientem, při tlumočení v kombinaci čeština němčina budeme tím pravým partnerem. 

POLŠTINA

Stejně jako všechny země, i Polsko má svá nářečí. Nejvýraznějším je však tzv. slezská polština, námi nazývaná jako „po naszymu“, takto se hovoří pouze u nás v oblasti polského Cieszyna a Českého Těšína. A polštinou to také všechno začalo! Překlady z češtiny do polštiny i z polštiny do češtiny jsou jednou z našich hlavních činností, stejně jako korektury a tlumočení v kombinaci polština čeština. Svěřte své starosti s porozuměním nám. 

SLOVENŠTINA

Zdánlivě blízký jazyk, ale nenechte se zmást. Největší rozdíly mezi slovenštinou a češtinou jsou ve slovní zásobě. A proto i překlady z češtiny do slovenštiny, a naopak ze slovenštiny do češtiny, potřebují své profesionály. Nejen překlady, ale také korektury či ústní tlumočení u nás můžete objednat. Naši odborníci jsou vám k službám. 

FRANCOUZŠTINA

Věděli jste, že z francouzštiny pochází velká část mezinárodních slov? Až 70 % slov v dnešní angličtině má svůj původ ve francouzštině. Naši kvalifikovaní překladatelé vám vyhotoví překlad z češtiny do francouzštiny, a naopak z francouzštiny do češtiny. Řada našich překladatelů již dlouhou dobu žije a pracuje ve Francii. Korektury pro vás zpracují naši francouzští rodilí mluvčí a soudně ověřené překlady z češtiny do francouzštiny jsou u nás na denním pořádku! 

ITALŠTINA

Italština byla americkou CNN již několikrát zvolena za nejkrásnější jazyk světa. Není žádnou novinkou, že překlady z češtiny do italštiny i z italštiny do češtiny jsou naší specializací. Naši překladatelé při překladech spolupracují s italskými rodilými mluvčími, kteří vyhotovují korektury. Samozřejmostí jsou pak soudně ověřené překlady z i do italštiny či tlumočení v kombinaci čeština italština. Těšíme se na vás.

ŠPANĚLŠTINA

Protože je španělština jazyk rozšířený po celém světě, existuje řada nářečí španělštiny, mezi nimiž panují velmi výrazné rozdíly. Rozlišit lze až 30 nářečí španělštiny, proto na to myslete a při zadání překladu raději upozorněte, kam překlad poputuje. Překlady z češtiny do španělštiny, a opačně ze španělštiny do češtiny, jsou naší doménou. Na překladech z a do španělštiny spolupracujeme se španělskými rodilými mluvčími z celého světa, kteří se rovněž zabývají i korekturami španělštiny. Neváhejte!

RUŠTINA

Věděli jste, že ruština je největším mateřským jazykem v Evropě, a např. jedním ze šesti úředních jazyků OSN nebo také jedním ze dvou úředních jazyků na palubě Mezinárodní vesmírné stanice? Překlady z ruštiny do češtiny a z češtiny do ruštiny jsou u nás na denním pořádku, stejně jako korektury ruštiny, které pro nás zpracovávají ruští rodilí mluvčí. Pokud vyhodnotíte, že bude ideální zajistit si pro své jednání tlumočníka v kombinaci čeština ruština, obraťte se na nás. Překlady, korektury a tlumočení z a do ruštiny jsou naší silnou stránkou. 

Chci vypracovat cenovou nabídku

4 + 4 =

Kontakt

Jablunkovská 2014/40a, 737 01, Český Těšín
+420 774 290 509
info@vasprekladatel.cz